Škola Freestyle Športov BMX / MTB / SKATE

Chceš začať jazdiť, ale nieveš ako na to, alebo by si sa chcel naučiť nové triky ? Práve pre teba je tu nová ŠKOLA Freestyle BMX / MTB v Junkride Freestyle Parku v Šuranoch !

 

Škola bude prebiehať každú stredu od 17:00 do 18:00 a prihlasovať sa môžete priamo na mieste alebo na e-mail: marek@junkride.sk

 

Škola freestyle športov je projektom Šurianskych Jazdcov, ktorí sa športom ako je Freestyle BMX, MTB a tiež Skateboarding venujú už viac ako 10 rokov. Práve športy Freestyle BMX PARK a Skateboarding sa už v budúcom roku 2020 po prvý krát ukážu na Letných Olympijských hrách v Tokyu. My v Šuranoch nezaostávame, ale už teraz máme vytvorený oficiálny tím pod Slovenským Zväzom Cyklistiky s názvom Junkride Freestyle Park Šurany Team, ktorého členmi sú najlepší jazdci, vrátane Majstra Slovenska Michala Kovačoviča. Do nášho tímu hľadáme nových jazdcov ako si možno práve ty ! Stačí sa zapojiť do Školy Freestyle športov a my ti ukážeme ako správne jazdiť a užívať si tento krásny šport.

Vďaka Nadácií ČSOB, Nadácií EPH a Nitrianskému Samosprávnemu Kraju je škola na prvej úrovni zadarmo a navyše, pre tých ktorí ešte nemajú BMX, máme BMXky aj s chráničmi a prilbami na požičanie !

Pre účastníkov školy máme zadarmo kompletné vybavenie:

Tak neváhaj a prihlás sa! Môžete sa tešiť na rady a ukážky od skúsených jazdcov z Junkride Crew ako Tommy Habaj, Palko Hraško, Michal Kovačovič, Viktor Orosz a ďalších pod vedením certifikovaného trénera cyklistiky Mareka Konkolyho.

Prvé hodiny budú prebiehať pozvoľna hlavne prihlasovaním jazdcov a lekciami pre úplných začiatočníkov, nech si každý osvojí základy a postupne pripojíme aj hodiny pre pokročilých jazdcov.

Zhrnutie:

Kde ?
Junkride Freestyle Park Šurany – zraz vždy v Hale na Partizánskej ulici a podľa počasia aj presun do vonkajšej časti Bazén na Námestí Hrdinov

Kedy?
Každú stredu od v čase od 17:00 do 18:00

Kde sa prihlásiť?
Na mieste alebo na email: marek@junkride.sk

Čo si priniesť ?
– Bicykel a výbavu (chrániče, prilbu), kto nemá môže využiť z našej požičovne, počet je ale obmedzený, prípadne si môže výbavu zakúpiť v našom e-shope www.junkrideshop.com
– deti do 15 rokov musia prísť aj so zákonným zástupcom alebo ním povereným dozorom nad 18 rokov

SKATEBOARDING – chystáme aj školu skateboardingu, ktorú pripojíme čoskoro ! Predbežne sa môžete prihlasovať na emaily: skate@junkride.sk
Freestyle BMX / MTB alebo Skateboarding sú moderné, zaujímavé, zábavné a dokonca už aj olympijské športy, ktoré sú zároveň aj technicky veľmi náročné a často aj nebezpečné, preto je na čase začať jazdiť správne a naučiť sa to poriadne !

 

Tešíme sa na vás

 

Organizátori a sponzori Školy:

Občianske Združenie Šurianski Jazdci
Nadácia ČSOB
Nadácia EPH
Nitriansky Samosprávny KRAJ
Junkride Freestyle Park Šurany
Junkride BMX Shop
Tréner Marek Konkoly

Prejekt je realizovaný s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.

 

Viac o škole BMX na pravidelne aktualizovanej stránke Junkride ŠKOLA FREESTYLE BMX